Kraków.pl: Yared Shegumo na zajęciach Biegaj w Krakowie

Na najbliższych zajęciach „Biegaj w Krakowie!”, które odbędą się jutro, pojawi się wyjątkowy gość! Będzie nim Yared Shegumo – wicemistrz Europy w maratonie z 2014 roku, olimpijczyk z Rio de Janeiro, ambasador marki ASICS. Reprezentant Polski poprowadzi rozgrzewkę i weźmie udział we wspólnym treningu.

Pochodzący z Etiopii biegacz, od 2003 roku będący obywatelem Polski, w sierpniu 2014 roku podczas 22. Lekkoatletycznych Mistrzostw Europy w Zurychu sprawił wszystkim kibicom wspaniałą niespodziankę, zdobywając srebrny medal w maratonie. W tym samym roku gościł również w Krakowie i wziął udział w 1. edycji Cracovia Półmaratonu Królewskiego, zajmując czwarte miejsce.

Na zajęcia „Biegaj w Krakowie!” i spotkanie z Yaredem Shegumo, organizowane w ramach tegorocznej edycji prowadzonego przez Zarząd Infrastruktury Sportowej w Krakowie projektu „Trenuj w Krakowie!”, zapraszamy wspólnie z marką ASICS i Sklepem Biegacza. Przyjść może każdy dorosły, bez względu na poziom zaawansowania. Nie obowiązują wcześniejsze zapisy.

Więcej na ten temat: