Szkolenia BLACKROLL w salonie 4Faces

Nie trzeba być wyczynowym sportowcem, aby czasem poczuć zmęczenie lub przeciążenie. Każdy wysiłek fizyczny wymaga odpowiedniej regeneracji oraz zadbania o własne ciało. Rozluźnienie mięśni ma kluczowe znaczenie dla wydajności organizmu. Włączając do swojego planu ćwiczeń rollery piankowe, można skutecznie zapobiegać kontuzjom oraz zapewnić sobie niezbędną odnowę po treningu. Jak we właściwy sposób przeprowadzić automasaż? W jaki sposób wybrać odpowiednią rolkę? Jakie są zalety rolowania? Między innymi odpowiedzi na te pytania uzyskają uczestnicy szkoleń BLACKROLL, które odbędą się w sobotę, 18 listopada o godz. 11:00 i 12:00 w Body Center salonu 4Faces w Galerii Północnej w Warszawie.

W centrum naszego zainteresowania jest człowiek oraz jego rozwój sportowy. Podczas szkolenia trener BLACKROLL w prostych krokach przedstawi, jak szybko i skutecznie radzić sobie z bólem kręgosłupa, szyi czy nóg, powstałymi w skutek niewłaściwej pozycji pracy, nadmiaru stresu i zbyt małej ilości ruchu. Nasze cykliczne spotkania w Body Center mają konsekwentnie eksponować pozytywne skojarzenia związane z aktywnym trybem życia niezależnie od poziomu zaawansowania – powiedziała Paulina Paszczyk, dyrektor marki 4Faces.

Zajęcia z rolowania to autorski program przygotowany przed doświadczonych fizjoterapeutów i trenerów z myślą o wszystkich, którzy bez względu na swoją aktywność fizyczną chcą zadbać o swoje zdrowie, ciało oraz dobre samopoczucie. Podczas szkolenia uczestnicy poznają podstawowe zasady wykorzystywania produktów do rolowania i prawidłowej regeneracji ciała po wysiłku. Nauczą się, jak korzystać z rolek przed i po treningu, a także, jak regenerować poszczególne partie mięśniowe produktami do rozluźniania szczegółowego.

Więcej na ten temat: