Bieganie.pl: Umów spotkanie z ekspertem ASICS

Japońska marka w ubiegłym roku zainaugurowała cykl wirtualnych, bezpłatnych spotkań z ekspertami pod nazwą Centrum Biegowe ASICS. Tegoroczna odsłona projektu wspiera przygotowania przed jednym z największych biegów ulicznych w Polsce, 19. Cracovia Maraton, który odbędzie się 24 kwietnia.

Ubiegłoroczna, inauguracyjna odsłona Centrum Biegowego ASICS była dla nas zupełnie nowym doświadczeniem na polskim rynku, ale przy okazji okazała się dużym sukcesem. Biegacze są głodni merytorycznej wiedzy, która realnie wspiera ich rozwój. Jako marka zakorzeniona w sporcie, jesteśmy blisko osób aktywnych, kierując do nich propozycję w newralgicznym momencie przygotowań do 19. Cracovia Maraton. Wierzymy, że wiedza naszych ekspertów przełoży się na jeszcze większą radość z biegania – powiedział Maciej Razik z ASICS Polska.

W Centrum Biegowym ASICS można umówić się na bezpłatną, indywidualną konsultację z trenerem biegowym, psychologiem sportowym, specjalistą produktowym, fizjoterapeutą, dietetykiem oraz podologiem.

Więcej na ten temat: