Anna Janocha

Anna Janocha

Twórca koncepcji marki dwapiar | 2pr.
W zespole odpowiada za rozwój biznesu oraz wsparcie strategiczne dla kluczowych Klientów.

Od blisko dekady związana z branżą marketingową i public relations. Specjalizuje się w projektach z zakresu B2B, corporate PR, crisis management, expert positioning, personal PR i internal communication.

Doświadczenie zawodowe zdobywała w działach strategii sieciowych agencji PR oraz realizując działania marketingowe dla produktów i usług z sektora marek premium. Posiada praktykę w obszarze prawa sportowego, zamówień publicznych dla branży marketingowej i title insurance law dla sektora nieruchomości. Przez ponad pięć lat związana z branżą medialną i rozrywkową. Prowadzi treningi przygotowujące sportowców i ekspertów do wystąpień publicznych, efektywnie zwiększając ich potencjał medialny.

Ukończyła wydział prawa w Wyższej Szkole Handlu i Prawa im. R. Łazarskiego na specjalizacji prawo cywilne i gospodarczo-handlowe w katedrze prawa międzynarodowego publicznego.

Prywatnie interesuje się zagadnieniami z obszaru zrównoważonego zarządzania strategicznego, społecznej odpowiedzialności biznesu oraz inicjatywami ważnymi dla społeczeństwa i środowiska.

W życiu i biznesie wyznaje wartości, które skutecznie implementuje w ramach działalności dwapiar:
profesjonalizm, wysokie standardy, uczciwość, relacje międzyludzkie.