PRnews.pl: AIQLabs dołącza do FRRF

AIQLabs, FinTech dostarczający zintegrowane rozwiązania finansowe dla klienta indywidualnego i biznesowego, dołącza do grona partnerów Fundacji Rozwoju Rynku Finansowego.

AIQLabs to kolejny podmiot z czołówki sektora instytucji pożyczkowych w gronie Fundacji Rozwoju Rynku Finansowego. Organizacje zamierzają podejmować wspólne inicjatywy na rzecz zrównoważonego rozwoju sektora consumer finance w Polsce i upowszechniać dobre praktyki biznesowe.

Fundacja Rozwoju Rynku Finansowego zrzesza firmy, które odznaczają się profesjonalizmem i wysokimi standardami etycznymi w relacjach z interesariuszami i klientami, a także identyfikują się z naszą misją i wspólnie z nami chcą troszczyć się o odpowiedzialny rozwój biznesu. Dołączenie AIQLabs do grona naszych partnerów potwierdza zaangażowanie FinTechu w profesjonalizację polskiego sektora consumer finance – komentuje Agnieszka Wachnicka, prezes Fundacji Rozwoju Rynku Finansowego.AIQLabs zasila szeregi Fundacji w szczególnym momencie. Z jednej strony branża próbuje się odbudować po kryzysie związanym z wybuchem pandemii, z drugiej strony na horyzoncie pojawia się szereg wyzwań regulacyjnych na szczeblu krajowym i europejskim. Dlatego tym bardziej dołączenie spółki do FRRF traktujemy jako dowód zaufania i uznania naszej pracy w obszarze legislacyjno-prawnym – dodaje prezes Wachnicka.

Więcej na ten temat: