Runners-world.pl: Stabilność i dynamika z górnej półki

Jeśli lubisz już biegać w KAYANO, nowa wersja tego modelu sprawi, że możesz stać się wręcz fanem tej serii. Jeśli do tej pory nie wszystko w tych butach Cię przekonywało, to nowe rozwiązania zastosowane w najnowszym wydaniu mogą sprawić, że dołączysz do grona ich wiernych użytkowników.

Miłe już było samo założenie butów pierwszy raz na nogi. Czuje się to, co zawsze w KAYANO, czyli odpowiednią amortyzację, ale dochodzi do tego tym razem wyraźnie odczuwalna sprężystość. Co nowego w porównaniu do GEL-KAYANO 27?

Cholewka ASICS GEL-KAYANO 28 niewiele różni się na pierwszy rzut oka od wersji, ale to akurat dobrze, bo była ona bardzo mocną stroną poprzedniego modelu z serii KAYANO. Jest bezszwowa i składa się z dwóch warstw siateczki o różnym kolorze. Jest wytrzymała i ma dobrą oddychalność, nawet w czasie letnich treningów, chociaż przy upałach przydałoby się trochę więcej przewiewności. Podobne również są sznurówki. Tych, którzy lubią mieć wybór, ucieszy fakt, że model ten jest dostępny w aż 8 (panowie) i 7 (panie) wariantach kolorystycznych.

(Fot. P. Kucza)

Więcej na ten temat: