WP Sportowe Fakty: Jakub Karolak będzie liderem Legii?

Wybrałem ofertę Legii, ponieważ była najkonkretniejsza. Poza tym nie będę ukrywał, że miło wspominam grę w tym klubie i czas spędzony w Warszawie – podkreśla Jakub Karolak, który wraca do stolicy po rocznej grze dla Anwilu Włocławek.

Jakub Karolak to postać doskonale znana w Legii Warszawa. W sezonie 2018/19 w stołecznym zespole notował średnio 14.9 pkt. i był kluczową postacią ekipy Tane Spaseva. Świetny sezon zaowocował transferem do Anwilu Włocławek, w którym nie dostał jednak prawdziwej szansy na pokazanie swoich umiejętności. Teraz wraca do Legii, aby ponownie pełnić kluczową rolę w zespole.

Jakub Artych, WP SportoweFakty: Po odejściu z Anwilu Włocławek, miał pan kilka ciekawych ofert, między innymi z rodzinnego Lublina. Może pan zdradzić co stanęło na przeszkodzie, że ostatecznie nie udało się dogadać ze Startem?
Jakub Karolak, nowy zawodnik Legii Warszawa: To prawda, kilka klubów się odezwało i prowadziliśmy rozmowy. Wybrałem ofertę Legii, ponieważ była najkonkretniejsza. Poza tym nie będę ukrywał, że miło wspominam grę w tym klubie i czas spędzony w Warszawie. Jeśli chodzi o Start Lublin to nie mogliśmy porozumieć się w sprawach kontraktowych. Chociaż fajnie byłoby zagrać kiedyś w rodzinnym mieście.

(Fot. Legiakosz.com)

Przeczytaj cały wywiad: