Bieganie.pl: ASICS gospodarzem Festiwalu Biegania w Paryżu

Marka ASICS zaprasza wszystkich biegaczy do udziału w wyjątkowym weekendzie „Festival of Running”, poświęconemu celebrowaniu mocy biegania, która porusza umysły i podnosi na duchu wszystkich biegaczy, niezależnie od ich umiejętności. Trzydniowa impreza odbędzie się w Paryżu w dn. 5-7 kwietnia br.

Festiwal biegania rozpocznie się 5 kwietnia, zatwierdzonym przez World Athletics elitarnym biegiem na dystansach 5 lub 10 km. W rywalizacji weźmie udział około 90 sportowców, w tym Mekdes Woldu, Adel Mechaal i Nadia Battocletti. Start oraz meta będą zlokalizowane w bezpośrednim sąsiedztwie Palais Royal. Wszyscy, którzy nie będą mogli wspierać biegaczy na trasie, będą mogli śledzić zmagania za pośrednictwem globalnej transmisji na www.asics.tv/paris.

Dzień później ASICS będzie współorganizatorem Paris Run For All – oficjalnego biegu, wchodzącego w skład imprez towarzyszących maratonowi w Paryżu – na dystansie 5km. Marka będzie również wspierać mini maraton dla dzieci, aby umożliwić osobom w każdym wieku doświadczenia pozytywnego wpływu ruchu na ciało oraz umysł.

Więcej na ten temat: