Biegowe.pl: “Życiówka z Saucony” – treningi w całej Polsce

Prawdziwym pasjonatom biegania nigdy nie brakuje motywacji do uprawiania swojej ukochanej dyscypliny sportu. Satysfakcja rośnie, jeśli treningi odbywają się w atmosferze wzajemnej inspiracji, a w konsekwencji przekładają się na poprawienie wyników. Sezon biegowy wkrótce ruszy pełną parą, dlatego warto zadbać o formę już teraz. Inicjatywa „Życiówka z Saucony” jest skierowana do biegaczy w całej Polsce. Treningi odbywają się pod czujnym okiem trenerów RunnersClub.pl.

Treningi są bezpłatne i może wziąć w nich udział każdy, niezależnie od stopnia zaawansowania. Wystarczy ambicja, aby wiosną pobić indywidualne rekordy. Zajęcia w Warszawie będą odbywać się co dwa tygodnie pod okiem doświadczonych trenerów – Kamila Kamińskiego, Emila Kamińskiego oraz Wojciecha Rzywuckiego.

„Życiówka z Saucony” to nie tylko nowa grupa biegowa, ale przede wszystkim inicjatywa, która ma na celu pokonywanie przez uczestników własnych ograniczeń w oparciu o merytoryczny trening techniczny. Zajęcia zostaną uruchomione w sklepach stacjonarnych RunnersClub.pl w całej Polsce. Poza Warszawą, biegacze będą podnosić swoje umiejętności we Wrocławiu, Poznaniu i Szczecinie.

Więcej na ten temat: