Dlalejdis.pl: ASICS GEL-KAYANO 30 – recenzja

Wakacje powoli wydają swój ostatni oddech, zostało ich nam raptem kilka dni i – jeśli wierzyć pogodowym przepowiedniom – całkiem ciepłych, aczkolwiek niezbyt upalnych. Ta aura schyłku wakacji i początku września najczęściej staje się tą „idealną”, gdyż z jednej strony nie doskwiera nam niemiłosierny upał, kiedy to „topimy się” stojąc, a z drugiej – nie przeszkadza nam przeszywające zimno, opady ani błoto.

Aby dobrze nastroić się na nadchodzącą jesień i wykorzystać do maksimum schyłek lata, warto udać się na biegi i wybrać odpowiednie, wygodne obuwie, aby nie przejmować się bólem nóg, dyskomfortem i ewentualnymi kontuzjami, aby móc w pełni wykorzystać swój potencjał i sprzyjającą pogodę.

ASICS GEL-KAYANO to jeden z najstarszych modeli butów do biegania na świecie, który właśnie teraz doczekał się swojej okrągłej, trzydziestej edycji. But, który przeżywa swój renesans, nie może być byle jaki, dlatego też pracował nad nim cały sztab naukowców, którzy, we współpracy z biegaczami, starali się stworzyć idealny model do biegania po asfalcie. Dlaczego asfalt? Dlatego, że jest to powierzchnia, po której najczęściej biegamy, szczególnie w dużych miastach.

Więcej na ten temat: