Magazynbieganie.pl: ASICS przybliża biegowe nowości

GEL-NIMBUS 26 i NOVABLAST 4 – ultralekkie, dopasowujące się do stopy, z maksymalną amortyzacją i bardzo wygodne modele biegowe, które stanowią trzon tegorocznej kolekcji marki ASICS. Ponadto, zaawansowana technologicznie odzież wyprodukowana z szybkoschnących materiałów pochodzących w zdecydowanej większości z recyklingu. Japońska marka zaprezentowała najnowszy asortyment podczas spotkania zorganizowanego w Sklepie Biegacza na warszawskim Powiślu. Eventowi przyświecało globalne hasło „Move Your Mind”, czyli „porusz swój umysł”.

ASICS i Sklep Biegacza wspólnie zaprosili do świata japońskiej marki, dzieląc się nowinkami technologicznymi, zdradzając kulisy produkcji oraz innowacji zastosowanych w biegowym asortymencie.

Model GEL-NIMBUS 25 jest synonimem komfortu oraz wygody. Zaawansowane, niezależne testy produktowe pozycjonują te buty w ścisłej czołówce najbardziej komfortowych biegówek. Natomiast wprowadzona po raz pierwszy w 2020 roku linia NOVABLAST szybko stała się najszybciej rozwijającą się franczyzą ASICS na całym świecie. Zaledwie trzy lata po premierze, model ugruntowuje swoją pozycję wśród kultowych butów biegowych, po które sięgają zarówno zawodowi sportowcy, jak i biegacze amatorzy.

Więcej na ten temat: