Runners-world.pl: Pobiegaj z trenerami i wygraj buty Saucony!

Chcesz przekonać się, jak biega się z profesjonalnym trenerem? Chcesz wiedzieć, jak na finiszu przygotowań do startu uniknąć fatalnych w skutkach błędów? Chcesz kupić z dużym rabatem, a nawet wygrać buty do biegania Saucony? Weź w sobotę udział we wspólnym treningu z trenerami akcji Wyzwanie RW Półmaraton 2019 we Wrocławiu!

Wybór miasta, do którego zapraszamy na otwarty dla wszystkich i całkowicie darmowy trening z trenerami Wyzwania RW Półmaraton 2019, nie jest przypadkowy. To właśnie w stolicy Dolnego Śląska uczestnicy tej akcji 15 czerwca wystartują w 7. PKO Nocnym Wrocław Półmaratonie, podsumowując w ten sposób 12-tygodniowe przygotowania według indywidualnych planów zaordynowanych im przez sztab szkoleniowy RW (przy okazji: wciąż jeszcze trwają zapisy do Wyzwania RW Maraton 2019, czyli blisko 4-miesięcznego programu treningów do październikowego 20. PKO Poznań Maratonu).

W najbliższą sobotę, 25 maja, o godz. 16:00 spotykamy się jednak nie na Stadionie Olimpijskim, gdzie zlokalizowane będą start i meta wrocławskiej “połówki”, tylko w stacjonarnym sklepie sieci RunnersClub.pl przy ul. Czystej 2-4 (za CH Renoma). Głównym punktem imprezy będzie wspólny trening z trenerami Runner’s World, ale nie zabraknie również wielu innych atrakcji.

Więcej na ten temat: