Sportmarketing.pl: Kort w centrum Paryża wstępem do Rolanda Garrosa

Marka ASICS, która jest oficjalnym partnerem miasta-gospodarza igrzysk olimpijskich, na jeden dzień zamieniła centrum Paryża w kort tenisowy. Event stanowił wstęp do drugiego w tym roku turnieju Wielkiego Szlema, a także miał na celu promocję mentalnych aspektów związanych z grą w tenisa.

Jednodniowe wydarzenie otwarte dla wszystkich, w samym sercu Paryża na Place de la République, powitało setki paryżan na korcie, aby mogli doświadczyć mentalnych, pozytywnych aspektów gry w tenisa. Uczestnicy mogli zapisać się z wyprzedzeniem lub po prostu pojawić się tego dnia i dołączyć.

Sportowcy ASICS również uczestniczyli w wydarzeniu przez cały dzień, w tym Alex de Minaur, Matteo Berrettini, Harriet Dart i inni. W evencie wzięła również udział najświeższa ambasadorska ASICS, Ons Jabeur. – Zawsze identyfikowałam się z marką ASICS, zwłaszcza dlatego, że podzielamy te same wartości. Wierzę, że uprawianie sportu pomaga zachować zdrowy umysł, zwłaszcza młodemu pokoleniu. Naprawdę chciałabym, aby wejście na kort przyniosło innym radość i spokój umysłu. Jestem dumna, że mogę rozpocząć moją współpracę z ASICS, przekazując ten kort tenisowy miastu Paryż, aby zachęcić więcej osób do gry w tenisa i doświadczyć poprawy stanu psychicznego – powiedziała Ons Jabeur.

Więcej na ten temat: