Wyjątkowa premiera podczas Pucharu Świata w Wiśle

Kontrast, detal i komfort definiują kolekcję przygotowaną przez Maćka Kota oraz zespół projektantów marki 4F. Skocznia to nie miejska dżungla, w której można pozwolić sobie na luz i swobodę noszenia się. Kolekcja Maćka Kota stawia na wygodę. Fani luźnego, sportowego stylu obok bluz, spodni, T-shirtów, znajdą akcesoria i plecaki. Kolekcja trafi do sklepów 4F i 4Faces z końcem listopada.

Wielki start

Premiera kolekcji będzie miała miejsce podczas Puchar Świata w skokach narciarskich w Wiśle. 4F Truck zabierze wszystkich fanów w świat Maćka Kota. Chociaż sprzedaż pełnej kolekcji ruszy z końcem listopada, to już podczas Pucharu Świata w Wiśle, w strefie kibica mieszczącej się na pl. B. Hoffa, będzie można kupić T-shirty i akcesoria z sygnowanej kolekcji Maćka Kota.

Moda na sport

Sporty style to proste i wygodne ubrania. Wykonane z elastycznych, wysokiej jakości materiałów, gwarantują komfort. Od wielu lat marka 4F wspiera zawodowych sportowców, tworząc dla nich kolekcje ubrań. 4F nie zapomina także o tych, dla których sport jest pasją. Łącząc te dwa światy, przygotowuje kolekcje specjalne.

(Mat. prasowy)

Więcej na ten temat: