Bieganie.pl: ASICS NOVABLAST w nowej odsłonie

Marka ASICS wprowadza na rynek model NOVABLAST 4. Opierając się na sukcesie swojego poprzednika, odświeżona wersja popularnych biegówek oferuje unowocześnioną piankę, konstrukcję oraz materiały zapewniające ponadprzeciętny komfort i zwrot energii.

Wprowadzona po raz pierwszy w 2020 roku linia NOVABLAST szybko stała się najszybciej rozwijającą się franczyzą ASICS na całym świecie. Zaledwie trzy lata po premierze, model ugruntowuje swoją pozycję wśród kultowych butów biegowych japońskiej marki, po które sięgają zarówno zawodowi sportowcy, jak i biegacze amatorzy.

Czwarta edycja butów została wyposażona w piankę FF BLAST PLUS ECO, która zapewnia biegaczom charakterystyczne odbicie i zaawansowaną responsywność. Zastosowanie innowacyjnej, lekkiej amortyzacji jednocześnie podkreśla zaangażowanie ASICS w ochronę środowiska. Pianka jest wykonana w co najmniej 20% z materiałów pochodzących ze źródeł odnawialnych, jak odpady z przetwarzania trzciny cukrowej. NOVABLAST 4 będzie również pierwszym modelem z oznaczeniem „CO2e”, będącym gwarancją przejrzystości w zakresie zrównoważonego rozwoju ASICS.

Więcej na ten temat: