ISB Tech: Pomyślna cyfryzacja kolejnych miejsc parkingowych

Firma NaviParking ukończyła działania z zakresu cyfrowej transformacji na szóstym piętrze parkingu znajdującego się na terenie Forum Gdańsk. Od sierpnia br., kierowcy mogą między innymi rezerwować miejsca postojowe na portalu Cyfrowyparking.pl, a także realizować szybkie płatności online za pośrednictwem aplikacji mobilnej NaviPay.

W realizację projektu jest także zaangażowany Car Park, dostawca i autoryzowany partner AMANO Europe, globalnego lidera w zakresie dostarczania zaawansowanych systemów parkingowych. Forum Gdańsk jest pierwszym centrum handlowym w regionie, które wprowadza nowoczesne technologie parkingowe.

Wygodne rozwiązania parkingowe nie tylko podnoszą poziom satysfakcji kierowców, ale mają także pozytywny wpływ na zmniejszanie ilości emitowanych gazów cieplarnianych do atmosfery i łatwiejszą monetyzację niewykorzystanych miejsc postojowych. Ważną rolę w tym kontekście odgrywa cyfrowa transformacja parkingów. Tzw. inteligentne parkingi, tworzone przez firmę NaviParking, wykorzystują nowoczesną technologię na rzecz dokładniejszej obserwacji ruchu na parkingu przez jego administratorów oraz poprawy komfortu i bezpieczeństwa użytkowników. Dzięki aplikacji mobilnej NaviPay, kierowcy mogą znaleźć w konkretnej okolicy parkingi z wolnymi miejscami i z wyprzedzeniem zarezerwować dla siebie miejsce, a także kupić abonament długoterminowy.

Więcej na ten temat: