Runners-world.pl: Przyjdź na trening z mistrzynią Europy w maratonie!

Na niewiele ponad miesiąc przed 8. Cracovia Półmaratonem Królewskim, sponsor techniczny wydarzenia, marka ASICS, przy współpracy z Zarządem Infrastruktury Sportowej w Krakowie i Sklepem Biegacza, zaprasza na specjalny trening w ramach kampanii „Biegaj w Krakowie”, którego gościem specjalnym będzie aktualna mistrzyni Europy w maratonie Aleksandra Lisowska!

Już 16 października ulicami Krakowa pobiegną uczestnicy Cracovia Półmaratonu Królewskiego. Impreza cieszy się ogromnym zainteresowaniem entuzjastów biegania – to jedno z największych wydarzeń biegowych w kraju. Wyjątkowa trasa prowadzi wśród najważniejszych zabytków oraz malowniczych uliczek miasta. Bieg organizowany jest od 2014 roku, a jego niewątpliwym wyróżnikiem jest meta zlokalizowana w TAURON Arenie Kraków.

Na 6 tygodni przed tymi zawodami wszyscy chętni będą mogli wziąć udział w specjalnym treningu przy Błoniach Krakowskich, zorganizowanym w ramach kampanii „Biegaj w Krakowie”. Tradycyjnie już zbiórka będzie mieć miejsce pod Sklepem Biegacza. Udział w zajęciach jest bezpłatny. Organizatorzy przygotowali tego dnia wiele atrakcji dla biegaczy, w tym wyjątkową niespodziankę – swój udział w treningu potwierdziła Aleksandra Lisowska, świeżo upieczona mistrzyni Europy i jedna z największych gwiazd polskiej reprezentacji lekkoatletycznej podczas tej imprezy, a także jedna z ambasadorek marki ASICS.

Więcej na ten temat: