Runandtravel.pl: Stabilizacja i komfort na najwyższym poziomie

ASICS wprowadza na rynek najnowszą odsłonę butów biegowych GEL-KAYANO 31. Jest to jedna z najpopularniejszych serii ze wzmocnioną stabilizacją, wyprodukowana z myślą o pronatorach. Zoptymalizowany komfort został osiągnięty dzięki odnowionej cholewce, dzięki czemu model wspiera biegaczy dosłownie na każdym kroku.

Zgodnie z filozofią projektowania ASICS, polegającą na ciągłym ulepszaniu produktów, które mają poruszać zarówno ciało, jak i umysł, asymetryczna, siateczkowa cholewka buta została odnowiona dla większego wsparcia oraz wygody. Zapewnia ona lepszą wentylację, gwarantując stopom chłód na dłuższych dystansach i zwiększoną elastyczność, dzięki czemu biegacze uzyskują maksymalny komfort.

Dzięki unowocześnieniu podeszwy zewnętrznej buta za pomocą gumowego materiału HYBRID ASICSGRIP w celu wzmocnienia stabilności, GEL-KAYANO 31 zapewnia jeszcze lepszą przyczepność podczas biegu. Technologia PureGEL gwarantuje natomiast bardziej zaawansowaną amortyzację oraz jeszcze płynniejsze przejścia. Podobnie jak w przypadku swojego poprzednika, but korzysta z unikalnego systemu 4D GUIDANCE SYSTEM, który – udoskonalony dzięki testom i badaniom – współpracuje z ruchem ciała, zapewniając adaptacyjną stabilizację i zaawansowaną dynamikę.

Więcej na ten temat: