Sukces Avalon Extreme Warszawa

Rugbyści Avalon Extreme Warszawa osiągnęli największy sukces w historii swoich występów w Polskiej Lidze Rugby na Wózkach. W turnieju, który odbył się w Radomiu, podopieczni Tomasza Bidusia wywalczyli upragniony awans do I ligi.

Nieustępliwość, determinacja, walka do ostatniej kropli potu oraz upragniony sukces. Tak w skrócie można podsumować występ Avalon Extreme Warszawa na turnieju w Radomiu, który zadecydował o awansie do I ligi. Stołeczny zespół rozegrał cztery spotkania, nie ponosząc żadnej porażki. Przy okazji, pobili własny rekord punktowy, pokonując 71:33 Lavoro Częstochowa.

Najważniejszy jest progres całego zespołu. Stajemy się coraz lepsi, a treningi nie idą na marne. Konsekwentnie budujemy drużynę, która w niedalekiej przyszłości ma być czołową ekipą w Polsce. Awans do najwyższej klasy rozgrywkowej wywalczyliśmy w niewiele ponad rok od powstania naszego klubu. Rozwój oraz radość z gry są dla nas najważniejsze. Cały czas szukamy nowych zawodników, którzy chcą spróbować swoich sił w rugby na wózkach. Na świętowanie nie będzie jednak zbyt dużo czasu. Już w przyszłym tygodniu wybieramy się do Czech, gdzie weźmiemy udział w prestiżowym turnieju międzynarodowym – powiedział Tomasz Biduś.

Więcej na ten temat: